Newsletter Mid Golf



"Śpieszmy  się grać w golfa

- czas tak szybko umyka"

.

W następną sobotę spotykamy się w szrankach na ubitej ziemi

pola golfowego w Paczółtowicach.

Opłata dla gości mniejsza niż geen fee świąteczne. Wynosi 220 zł

Dla członków klubu z prawem gry opłata wynosi 60 zł.

 

Startujemy od godz. 9.00 z pierwszego tee.

Seniorzy stroke play brutto:

  1. Andrzej Follendorf
  2. Mirosław Bogowicz
  3. Jerzy Siemiński

 

Seniorzy stableford netto:

  1. Tomasz Czarnecki 
  2. Grzegorz Lewicki
  3. Ryszard Majewski


Masters Seniorzy brutto:

  1. Eroll Mills
  2. Czesław Wojtera
  3. Marek Bożic


Masters Seniorzy stableford netto:

  1. Marek Czecharowski
  2. Alena Janikova
  3. Josef Janik



Nearest to the Pin Sinbad



Kobiety        Katerina Adamcikova

Mężczyźni   Jacek Piłko



Nearest to the Pin Maserati



Kobiety             Janina Litwiniuk

Mężczyźni         Jerzy Litwiniuk



Nearest to the Pin Zamek Niemodlin



Kobiety            Janina Litwiniuk

Mężczyźni       Eroll Mills



Longest Drive by Zamek Niemodlin



Kobiety              Petra Debesova

Mężczyźni         Jiri Seiler

Seniorzy stroke play brutto:

  1. Prażak Petr
  2. Gola Pavel
  3. Adamczyk Tadeusz

 

Seniorzy stableford netto:

  1. Pavelek Ivo
  2. Kosinova Vlasta
  3. Biliński Janusz


Masters Seniorzy brutto:

  1. Mills Eroll
  2. Moucka Tomas
  3. Moucka Jan

Masters Seniorzy stableford netto:

  1. Macek Jiri
  2. Volna Renata
  3. Las Antonin

 

 

Senior Golf Tour (2018-05-01)
Celadna Golf Course
Runda 1 (2018-05-01)
             
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 08:30 1 Ludyga Piotr SPAR Polska Golf Club M 4,1
Mills Errol Armada Golf Club M 6,4
Follendorf Andrzej Modry Las Golf Club M 8,2
Gaik Marek Armada Golf Club M 9,7
             
2 08:40 1 Seiler Jiri Park Golf Club Ostrava M 9,9
Ludyga Ewa SPAR Polska Golf Club K 10,7
Adamcikova Katerina Prosper Golf Club K 10,7
Bożic Marek Tatfort Golf Club M 11,2
             
3 08:50 1 Ligocki Milan Beskydsky Golfovy Klub M 11,5
Janik Josef Park Golf Club Ostrava M 11,7
Przybylski Krzysztof Śląski Klub Golfowy M 12,4
Rysavy Boris Golf Club Lipiny M 13,6
             
4 09:00 1 Prause Josef Park Golf Club Ostrava M 15,2
Janikova Alena Park Golf Club Ostrava K 20,2
Nahlik-Pokszan Beata Łódź Open Golf Club K 27,9
Kubiak Grzegorz Łódź Open Golf Club M 28,5
             
5 09:10 1 Ligocka Karina Beskydsky Golfovy Klub K 16,1
Pospisilova Ivana Beskydsky Golfovy Klub K 12,8
Bogowicz Mirosław Łódź Open Golf Club M 16,4
             
6 09:20 1 Muzalewski Wojciech Tatfort Golf Club M 14,2
Łopatto Mirosław Modry Las Golf Club M 14,4
Biliński Janusz Podkarpacki Klub Golfowy M 17,3
Zagórowski Wiesław Gliwicki Klub Golfowy M 15,8
             
7 09:30 1 Morański Jan Śląski Klub Golfowy M 9,9
Piłko Jacek Golf Park Józefów M 15,2
Novotny Zdenek Park Golf Club Ostrava M 18,2
Niemiec Sławomir Modry Las Golf Club M 17,9
             
8 09:40 1 Morańska Brygida Śląski Klub Golfowy K 14,4
Pospisil Ivo Beskydsky Golfovy Klub M 17,3
Dobesova Petra Beskydsky Golfovy Klub K 17,5
Lewicki Grzegorz Modry Las Golf Club M 18
             
9 09:50 1 Litwiniuk Jerzy Bydgoski Klub Golfowy M 18,3
Majewski Ryszard Modry Las Golf Club M 18,8
Chwiejczak Marek Łódź Open Golf Club M 20,4
Pakulski Marek Play Golf Club M 20,7
             
10 10:00 1 Adamczyk Tadeusz Dolnośląski Klub Golfowy M 13,2
Natkowski Lech Pierwszy Kaliski KG M 14,2
Siemiński Jerzy Dolnośląski Klub Golfowy M 13
Wojtera Czesław First Wrocław Golf Club M 12,3
             
11 10:10 1 Niewiadomski Maciej A&A Golf Club M 24,1
Kiełkowski Marek Śląski Klub Golfowy M 26,2
Woźniak Włodzimierz Łódź Open Golf Club M 30,6
             
12 10:20 1 Czarnecki Tomasz Play Golf Club M 36
Bogowicz Anna Sobienie Królewskie Golf & Country Club K 41
Słuja Ryszard Podkarpacki Klub Golfowy M 42
             
13 10:30 1 Woźniak Elżbieta Łódź Open Golf Club K 36
Litwiniuk Janina Bydgoski Klub Golfowy K 24,4
Gaik Maria Armada Golf Club K 23,2

 

START Z JAMKY č.1

 

 

 

 

 

 

 

 

8,00

ŚTURSA Petr

ČMIEL René

PRAŽÁK Petr

GOLA Pavel

8,10

MILLS Errol

DOSTÁLEK Jaroslav

MOUČKA Tomáš

MOUČKA Jan

8,20

FOLLENDORF Andrzej

GAIK Marek

DUSÍLEK Jaroslav

LOPOSZKO Jaroslaw

8,30

MAGLEN Jiří

BERNÁT Miloslav

NEVRLÝ Otakar

NACHTMAN Miloš

8,40

SEILER Jiří

JEDLIČKA Libor

ADAMČÍKOVÁ Katka

KOPEC Jiří

8,50

BOZIC Marek

ADLER Krystian

BRYNIAK Henryk

WOJTERA Czeslaw

9,00

VACULA Petr

BORÁK Miroslav

GURYČA Pavel

HENZL Pavel

9,10

JANČAŘ Jiří

ADAMCZYK Tadeusz

SEKOT René

CÍSAŘ Jiří

9,20

PRAUZEK Stanislav

RAŠKA Václav

MÁSLO Miroslav

PRAUSE Josef

9,30

RYŠAVÝ Boris

MAREČEK Petr

DADEJ Ladislav

AERTS Antonín

9,40

MUZALEWSKI Wojc.

NATKOWSKI Lech

SIEMINSKI Jerzy

DROZDA Tadeusz

9,50

LOPATTO Miroslaw

PILKO Jacek

BOGOWICZ Mirosl.

ZAGOROWSKI Wiesl.

10,00

GAIK Maria

TUROŃ Eduard

STANKOVIČ Jan

ŠAŠKOVÁ Jiřina

10,10

KUCIÁN Lubomír

REDEK Jaroslav

JANÍK Josef

FIMBINGER Petr

10,20

VENTURA František

ŠRUBAŘ Jan

MOŠA Josef

VALIGURA Jan

10,30

BILINSKI Janusz

NIEMIEC Slawomir

LEWICKI Grzegorz

LITWINIUK Jerzy

10,40

PODEŠVA Josef

ŽŮRKOVÁ Bohumila

DOBEŠOVÁ Petra

PODEŠVOVÁ Marcela

10,50

VALCHÁŘ Zdeněk

FRYDRYCH Milan

KALLY Śtěpán

KOSTKA Milan

11,00

JUŘENA Drahomír

DOSTÁL Bohumil

ŠAŠEK Jiří

MIČÁNEK Lubomír

11,10

PROKOPOVÁ Oldř.

CHUDÁ Kateřina

VOLNÁ Renata

JANÍKOVÁ Alena

11,20

JURČOVÁ Larisa

KALLUSOVÁ Libuše

VENTUROVÁ Nad.

REDKOVÁ Ivanka

11,30

KEC David

MAJEWSKI Ryszard

PAVELEK Ivo

ZELINKA Zdeněk

11,40

KOTLÁN Petr

CHUDÝ Jiří

LAŠ Antonín

KUDLÁČ Stanislav

11,50

JUHÁSZ Jiří

ŠENKYŘÍK Milan

CHWIEJCZAK Marek

PAKULSKI Marek

12,00

HOLÍK Vojtěch

PREPSL Miroslav

KLÁR Stanislav

MORANSKI Jan

12,10

KOŠINA Miroslav

KOUŘIL Dušan

MORANSKA Brygida

SZAJTER Piotr

12,20

ENTNEROVÁ Jitka

DEL FAVEROVÁ St.

AERTSOVÁ Jana

HOLÍKOVÁ Jindř.

12,30

KUBÁT Josef

KOVÁŘ Jan

JEŽO Lubomír

RATAJ Herbert

12,40

OTÉPKOVÁ Marie

ROHÁČKOVÁ Eva

PAPÍRNÍK Miloš

PRAUSS Petr

12,50

NEUPAUER Michal

KIELKOWSKI Marek

KUBIAK Grzegorz

GORYVODA Leszek

13,00

LITWINIUK Janina

NAHLIK-POKSZAN Bea.

WOZNIAK Wlodim.

NIEWIADOMSKI M.

13,10

HRADEC Pavel

MACEK Jiří

UCHYTIL Jan

JANIK Roman

13,20

PODHORNÝ Horymír

GRUNDMANN Milan

JANČÍK Vladislav

KOŠINOVÁ Vlasta

13,30

CZARNECKI Tomasz

WOZNIAK Elžbieta

SLUJA Ryszard

BOGOWICZ Anna

 

 

 

 

 
Początek strony