"Śpieszmy się grać w golfa
- czas tak szybko umyka"

Previous
Next


Graj aktywnie w Golfa.
Turnieje to radość życia.
Ogromne możliwości.
Wielka satysfakcja.
Fajne towarzystwo.


Upusty na Finał 2022

ArmadaSiemKrakOstrCeladKravSilhRajszLisiaMazuryRazem
1BAĆ, Leszek1401007070380
2GAIK, Marek70507010070360
3STURSA, PETR7014070280
4NEWEL, Mirosław30100100230
5RADINA, Petr60505050210
6MICHAŁOWSKI, Marek50140190
7BOŻIC, Marek507050170
8SŁAWEK, Wiesław10060160
9KUBICKI, Jacek305070150
10MILLS, Errol30120150
11WASIŃSKI, Władysław705030150
12ZIELIŃSKI, Grzegorz305060140
13CZARNECKI, Tomasz503050130
14DUDKO, Stefan Mirosław120120
15JĘDRUSZEK, Władysław120120
16SEILER, Jiří120120
17BEDNARSKI, Kazimierz303050110
18BRODOWICZ, Dariusz3070100
19CHORĄŻY, Dariusz100100
20CIESIELSKA, Dorota100100
21GACEK, Andrzej5050100
22MALISSA, Piotr100100
23OSIŃSKI, Rafał100100
24PASEK, Tomasz100100
25PEPLINSKI, Paul100100
26KASZUBA, Maciej305080
27PAJCHEL, Paweł8080
28TRACZYK, Tomasz8080
29WIERCIŃSKI, Antoni305080
30ADAMCZYK, Tadeusz7070
31CZEMPIEL, Wojciech7070
32FOBER, Ewa7070
33GAWEŁ, Adam7070
34GAWENDA, Janusz7070
35GRODZIŃSKI, Tadeusz7070
36MUSIOŁ, Janusz7070
37NIEWIADOMSKI, Maciej7070
38PAKULSKI, Marek7070
39PRZEŹDZIECKI, Krzysztof7070
40SOCHA, Zbigniew7070
41SOKOŁOWSKI, Lech7070
42STAŃCZAK, Włodzimierz7070
43TLAŁKA, Andrzej7070
44PAWLIK, Włodzimierz303060
45BAZYLY, Paweł5050
46BIELAWSKI, Leszek5050
47DEMBOWSKI, Andrzej5050
48DYZIO, Andrzej5050
49HERMANOWSKI, Cezary5050
50LITWINIUK, Janina5050
51MORAWIECKI, Piotr Michał5050
52NEVRLÝ, Otakar5050
53PAŁDYNA, Hanna5050
54BOGOWICZ, Mirosław3030
55CESARZ, Adam3030
56CICHY, Zbigniew3030
57HLUBIŃSKI, Mirosław3030
58JUSZCZYŃSKI, Adam3030
59KOZŁOWSKI, Lech3030
60KUBACKI, Jerzy3030
61MITUKIEWICZ, Maria3030
62NICGORSKA, Beata3030
63PARYS, Joanna3030
64PIŁKO, Jacek3030
65SIEMIŃSKI, Jerzy3030
Slezka Senior Golf Tour

Seria turniejów dla seniorów na terenie Śląska Morawskiego w Czechach. Za względnie małą opłatę można poznać takie pola golfowe jak: Silherovice, Ropice, Celadna, Lipiny, Kravare, Rożnov
Partnerstwo

Jesteś przedsiebiorcą, który na lokalnym rynku lub krajowym chciałby skierować swoją ofertę do grupy docelowej jakimi są seniorzy?

Skontaktuj się.
Mail marek@midgolf.pl
lub tel. +48 603 387 230.

Przedstawimy  Ci możliwości jak tego dokonać.

PARTNERZY

Patron Senior Golf Tour

Partner strategiczny

Partner medialny

Copyright 2021 Mid Golf Sp. z o.o.  ul. Długa 61  47-460 Chałupki

konto bankowe  Millenium  97 1160 2202 0000 0003 1874 8915

kontakt  marek@midgolf.pl     tel. +48 603 387 230