"Śpieszmy się grać w golfa
- czas tak szybko umyka"

Previous
Next


Graj aktywnie w Golfa.
Turnieje to radość życia.
Ogromne możliwości.
Wielka satysfakcja.
Fajne towarzystwo.


Seniorzy stableford netto 2022

ArmadaSiemKrakOstrCelKravSilhSuma
1NIEWIADOMSKI, Maciej1621481621561122001361076
2BAĆ, Leszek200200200162762
3BRODOWICZ, Dariusz170200152152674
4OSIŃSKI, Rafał17014410394121632
5KASZUBA, Maciej133170180144627
6PAŁDYNA, Hanna124180100156560
7BALCERZEWSKI, JAROSLAW136140140140556
8TRACZYK, Tomasz130115115170530
9LEWICKI, Grzegorz148152112109521
10KURPISZ, Tomasz121106148127502
11SŁAWEK, Wiesław180144170494
12CZACHOWICZ, Jan127124109118478
13RADINA, Petr170152152474
14GAŁCZYŃSKI, Henryk144156130430
15CIESIELSKA, Dorota180121124425
16SIEMIŃSKI, Jerzy136127148411
17ADAMCZYK, Tadeusz127121162410
18KUBICKI, Jacek140118130388
19PAJCHEL, Paweł170133303
20CZARNECKI, Tomasz180121301
21ROGALA, Leszek152148300
22PASŁAWSKI, Władysław152140292
23PASEK, Tomasz103180283
24NOWAK, Mirosław162118280
25MITUKIEWICZ, Maria162112274
26SOBKÓW, Marek127144271
27GAŁCZYŃSKA, Anna156106262
28JAKUBOWSKI, Mariusz133124257
29BEDNAREK ZIELIŃSKA, Beata136115251
30LIPOWSKI, Janusz118130248
31JAWIŃSKA, Renata13397230
32FOBER, Ewa200200
33MUSIOŁ, Janusz200200
34JĘDRUSZEK, Władysław180180
35SOKOŁOWSKI, Lech162162
36SIKORA, Jerzy156156
37STANIASZEK, Grzegorz156156
38SZAJTER, Piotr156156
39BOJKO, Jiri148148
40ŠPORN, Miroslav144144
41WNUK, Witold140140
42DWORZAŃSKI, Jan136136
43BILL, Ireneusz133133
44ZDZIEBCZOK, Marek130130
45CHMURA, Grzegorz124124
46TRELIŃSKI, Tomasz118118
47JANUSZ-RADOMSKA, Malgorzata109109
48REKOWSKA, Danuta106106
Slezka Senior Golf Tour

Seria turniejów dla seniorów na terenie Śląska Morawskiego w Czechach. Za względnie małą opłatę można poznać takie pola golfowe jak: Silherovice, Ropice, Celadna, Lipiny, Kravare, Rożnov
Partnerstwo

Jesteś przedsiebiorcą, który na lokalnym rynku lub krajowym chciałby skierować swoją ofertę do grupy docelowej jakimi są seniorzy?

Skontaktuj się.
Mail marek@midgolf.pl
lub tel. +48 603 387 230.

Przedstawimy  Ci możliwości jak tego dokonać.

PARTNERZY

Patron Senior Golf Tour

Partner strategiczny

Partner medialny

Copyright 2021 Mid Golf Sp. z o.o.  ul. Długa 61  47-460 Chałupki

konto bankowe  Millenium  97 1160 2202 0000 0003 1874 8915

kontakt  marek@midgolf.pl     tel. +48 603 387 230