"Śpieszmy się grać w golfa
- czas tak szybko umyka"

Previous
Next


Graj aktywnie w Golfa.
Turnieje to radość życia.
Ogromne możliwości.
Wielka satysfakcja.
Fajne towarzystwo.


Masters Seniorzy stableford 2022

ArmadaSiemKrakOstravCeladKravareSilhSuma
1GAIK, Marek1181361331521621561701027
2BEDNARSKI, Kazimierz130156170156170133971012
3NEWEL, Mirosław170144180200118144956
4BOGOWICZ, Mirosław127133152112133136136929
5GACEK, Andrzej180180162130130782
6WYRĘBSKI, Grzegorz124124156118121643
7BAZYLY, Paweł148140148180616
8BOŻIC, Marek15611215210094614
9MALISSA, Piotr124144180156604
10MAJEWSKI, Ryszard118148144148558
11LITWINIUK, Janina133180106124543
12CZEMPIEL, Wojciech115115103200533
13RAPCA, Henryk121156112130519
14FRANIA, JERZY140109152109510
15LITWINIUK, Jerzy130124124127505
16CHORĄŻY, Dariusz200136162498
17LEŚNIAK, Jerzy115106115162498
18STURSA, PETR144148200492
19WASIŃSKI, Władysław200144136480
20GOZDEK, Ryszard109115127118469
21ŁABAS, Jan12712794121469
22NEVRLÝ, Otakar162130162454
23PISKORSKI, Krzysztof13610391106436
24PAWLIK, Włodzimierz136152100388
25GOŁĄBIEWSKI, Zbigniew109127140376
26CZECHAROWSKI, Marek121118130369
27PAKULSKI, Marek200140340
28MILLS, Errol133180313
29SEILER, Jiří106200306
30VITT, Robert140162302
31ZIELIŃSKI, Grzegorz140152292
32KUBACKI, Jerzy170121291
33SADŁOWSKI, Andrzej148140288
34KOZŁOWSKI, Lech170109279
35GAWENDA, Janusz144112256
36VITTOVÁ, Anna112106218
37MITUKIEWICZ, Kazimierz89112201
38STEFAŃSKI, Marian97103200
39CESARZ, Adam170170
40BRONISZEWSKI, Jan152152
41BOLIGŁOWA, Krzysztof148148
42GWIZDZ, Henryk133133
43LERCEL, Witold127127
44JĘDRZEJ, Adam121121
45SOBIESIAK, Ryszard115115
46CESARZ, Danuta109109
Slezka Senior Golf Tour

Seria turniejów dla seniorów na terenie Śląska Morawskiego w Czechach. Za względnie małą opłatę można poznać takie pola golfowe jak: Silherovice, Ropice, Celadna, Lipiny, Kravare, Rożnov
Partnerstwo

Jesteś przedsiebiorcą, który na lokalnym rynku lub krajowym chciałby skierować swoją ofertę do grupy docelowej jakimi są seniorzy?

Skontaktuj się.
Mail marek@midgolf.pl
lub tel. +48 603 387 230.

Przedstawimy  Ci możliwości jak tego dokonać.

PARTNERZY

Patron Senior Golf Tour

Partner strategiczny

Partner medialny

Copyright 2021 Mid Golf Sp. z o.o.  ul. Długa 61  47-460 Chałupki

konto bankowe  Millenium  97 1160 2202 0000 0003 1874 8915

kontakt  marek@midgolf.pl     tel. +48 603 387 230