"Śpieszmy się grać w golfa
- czas tak szybko umyka"

Previous
Next


Graj aktywnie w Golfa.
Turnieje to radość życia.
Ogromne możliwości.
Wielka satysfakcja.
Fajne towarzystwo.


Masters Seniorzy brutto 2022

ArmadaSiemKrakOstrCelKravSilhSuma
1GAIK, Marek1401561562001802002001232
2BOGOWICZ, Mirosław1361521701301521521401032
3NEWEL, Mirosław148152180170127144921
4BEDNARSKI, Kazimierz12112714814411811297867
5BOŻIC, Marek180140200133121774
6GACEK, Andrzej148162162136136744
7MALISSA, Piotr136156180162634
8STURSA, PETR200162200562
9PISKORSKI, Krzysztof156130118148552
10MAJEWSKI, Ryszard124144148133549
11GOZDEK, Ryszard133140140124537
12LEŚNIAK, Jerzy121124130152527
13BAZYLY, Paweł140127124130521
14RAPCA, Henryk127148115127517
15PAWLIK, Włodzimierz162170170502
16NEVRLÝ, Otakar152144180476
17CHORĄŻY, Dariusz170133162465
18LITWINIUK, Jerzy115115109112451
19CZEMPIEL, Wojciech10911597115436
20LITWINIUK, Janina112112100100424
21FRANIA, JERZY148156118422
22WASIŃSKI, Władysław130124130384
23GOŁĄBIEWSKI, Zbigniew112130140382
24WYRĘBSKI, Grzegorz115121144380
25MILLS, Errol170200370
26ZIELIŃSKI, Grzegorz170180350
28CZECHAROWSKI, Marek106112127345
29SEILER, Jiří124180304
30ŁABAS, Jan162136298
31SADŁOWSKI, Andrzej144136280
32KUBACKI, Jerzy152121273
33VITT, Robert127133260
34VITTOVÁ, Anna118118236
35PAKULSKI, Marek121106227
36GAWENDA, Janusz118106224
37WYRĘBSKI, Grzegorz109106215
38STEFAŃSKI, Marian103103206
39KOZŁOWSKI, Lech156156
40SOBIESIAK, Ryszard156156
41CESARZ, Adam144144
42BOLIGŁOWA, Krzysztof136136
43BRONISZEWSKI, Jan133133
44LERCEL, Witold133133
45MITUKIEWICZ, Kazimierz109109
46CESARZ, Danuta9494
Slezka Senior Golf Tour

Seria turniejów dla seniorów na terenie Śląska Morawskiego w Czechach. Za względnie małą opłatę można poznać takie pola golfowe jak: Silherovice, Ropice, Celadna, Lipiny, Kravare, Rożnov
Partnerstwo

Jesteś przedsiebiorcą, który na lokalnym rynku lub krajowym chciałby skierować swoją ofertę do grupy docelowej jakimi są seniorzy?

Skontaktuj się.
Mail marek@midgolf.pl
lub tel. +48 603 387 230.

Przedstawimy  Ci możliwości jak tego dokonać.

PARTNERZY

Patron Senior Golf Tour

Partner strategiczny

Partner medialny

Copyright 2021 Mid Golf Sp. z o.o.  ul. Długa 61  47-460 Chałupki

konto bankowe  Millenium  97 1160 2202 0000 0003 1874 8915

kontakt  marek@midgolf.pl     tel. +48 603 387 230