"Śpieszmy się grać w golfa
- czas tak szybko umyka"

Previous
Next


Graj aktywnie w Golfa.
Turnieje to radość życia.
Ogromne możliwości.
Wielka satysfakcja.
Fajne towarzystwo.


Seniorzy stroke play brutto 2022

ArmadaSiemiKrakówOstravCelKravareSilhSuma
1NIEWIADOMSKI, Maciej1561561561441151361481011
2OSIŃSKI, Rafał200182140124156802
3BAĆ, Leszek2001700156200726
4TRACZYK, Tomasz140133133180586
5LEWICKI, Grzegorz152156140118566
6KURPISZ, Tomasz133124156140553
7KUBICKI, Jacek170180200550
8RADINA, Petr170180180530
9BRODOWICZ, Dariusz136144112115507
10CIESIELSKA, Dorota180162162504
11BALCERZEWSKI, JAROSLAW130127115130502
12SŁAWEK, Wiesław180144170494
13ADAMCZYK, Tadeusz148130200478
14KASZUBA, Maciej127130109109475
15SIEMIŃSKI, Jerzy170152152474
16PAJCHEL, Paweł180162342
17MITUKIEWICZ, Maria170144314
18PASŁAWSKI, Władysław162140302
19ROGALA, Leszek148152300
20PASEK, Tomasz121170291
21SOBKÓW, Marek136148284
22GAŁCZYŃSKI, Henryk144133277
23CZARNECKI, Tomasz148124272
24PAŁDYNA, Hanna136127263
25LIPOWSKI, Janusz124121245
26CZACHOWICZ, Jan118124242
27BEDNAREK ZIELIŃSKA, Beata127112239
28JAKUBOWSKI, Mariusz106106212
29JĘDRUSZEK, Władysław200200
30SOKOŁOWSKI, Lech200200
31DWORZAŃSKI, Jan162162
32STANIASZEK, Grzegorz162162
33BILL, Ireneusz152152
34NOWAK, Mirosław152152
35SZAJTER, Piotr152152
36ZDZIEBCZOK, Marek148148
37ŠPORN, Miroslav144144
38BOJKO, Jiri140140
39FOBER, Ewa136136
40TRELIŃSKI, Tomasz133133
41CHMURA, Grzegorz130130
42WNUK, Witold127127
43MUSIOŁ, Janusz121121
44REKOWSKA, Danuta121121
45JANUSZ-RADOMSKA, Malgorzata118118
46GAŁCZYŃSKA, Anna112112
Slezka Senior Golf Tour

Seria turniejów dla seniorów na terenie Śląska Morawskiego w Czechach. Za względnie małą opłatę można poznać takie pola golfowe jak: Silherovice, Ropice, Celadna, Lipiny, Kravare, Rożnov
Partnerstwo

Jesteś przedsiebiorcą, który na lokalnym rynku lub krajowym chciałby skierować swoją ofertę do grupy docelowej jakimi są seniorzy?

Skontaktuj się.
Mail marek@midgolf.pl
lub tel. +48 603 387 230.

Przedstawimy  Ci możliwości jak tego dokonać.

PARTNERZY

Patron Senior Golf Tour

Partner strategiczny

Partner medialny

Copyright 2021 Mid Golf Sp. z o.o.  ul. Długa 61  47-460 Chałupki

konto bankowe  Millenium  97 1160 2202 0000 0003 1874 8915

kontakt  marek@midgolf.pl     tel. +48 603 387 230