"Śpieszmy się grać w golfa
- czas tak szybko umyka"

Previous
Next


Graj aktywnie w Golfa.
Turnieje to radość życia.
Ogromne możliwości.
Wielka satysfakcja.
Fajne towarzystwo.


Wyniki turnieju Belek

NettostablefordBruttowynik
1Łabas Jan / Am (Inna federacja)79292527902985
2Płatek Jarosław / Am (Inna federacja)81272527922882
3Gaik Marek / Am (PZG)85212930962778
4Śmigrodzki Jarosław / Am (PZG)85212629962777
5Szyszak Jerzy / Am (PZG)812726291002076
6Stepułajtys Beata / Am (Inna federacja)81272320972572
7Chrząstek Józef / Am (Inna federacja)802824231002071
7Wierciński Antoni / Am (PZG)85212320863071
9Fajer Jadwiga / Am (PZG)85212217972563
10Konieczny Marek / Am (PZG)81272013982161
11Jaklund Anette / Am (PZG)89112320972556
12Malingowska Sławomira / Am (PZG)83222527116352
13Fajer Wiesław / Am (PZG)871423201041650
14Tatarkiewicz-Jeske Hanna / Am (PZG)822319111051448
15Kurkowski Andrzej / Am (Inna federacja)881323201061245
15Przybylski Władysław / Am (Inna federacja)90921161002045
15Sas Czesław / Am (PZG)95425271051445
15Szczepaniak-Sas Barbara / Am (PZG)861621161061244
19Urbańska Beata / Am (Inna federacja)7730167113643
20Bernagiewicz-Garbera Irena / Am (PZG)85212116114542
20Opaliński – Jaklund Anders / Am (PZG)86161891021742
22Konieczna Sławomira / Am (PZG)917167972539
22Śmigrodzka Elżbieta / Am (PZG)89112423114539
24Przybysz Zbigniew / Am (PZG)90919111041636
24Wolfram Zbigniew / Am (PZG)9362423111736
25Chrząstek Lidia / Am (Inna federacja)102220131071025
26Janusz-Radomska Malgorzata / Am (PZG)936124108919
26Przybysz Jolanta / Am (PZG)1013178109819

Slezka Senior Golf Tour

Seria turniejów dla seniorów na terenie Śląska Morawskiego w Czechach. Za względnie małą opłatę można poznać takie pola golfowe jak: Silherovice, Ropice, Celadna, Lipiny, Kravare, Rożnov
Partnerstwo

Jesteś przedsiebiorcą, który na lokalnym rynku lub krajowym chciałby skierować swoją ofertę do grupy docelowej jakimi są seniorzy?

Skontaktuj się.
Mail marek@midgolf.pl
lub tel. +48 603 387 230.

Przedstawimy  Ci możliwości jak tego dokonać.

PARTNERZY

Patron Senior Golf Tour

Partner strategiczny

Partner medialny

Copyright 2021 Mid Golf Sp. z o.o.  ul. Długa 61  47-460 Chałupki

konto bankowe  Millenium  97 1160 2202 0000 0003 1874 8915

kontakt  marek@midgolf.pl     tel. +48 603 387 230