Newsletter Mid Golf



"Śpieszmy  się grać w golfa

- czas tak szybko umyka"

Sobienie

Seniorzy stroke play brutto:

1 KUBICKI, Jacek Klub Golfowy Lisia Polana 77
2 PIŁKO, Jacek Golf Park Józefów 83
3 PAJCHEL, Paweł Olympic Golf Club 86

Seniorzy stableford netto:

1 PAŁYSZKA, Przemysław Golf Park Józefów 44
2 KUBICKI, Jacek Klub Golfowy Lisia Polana 39
3 KUSIDEŁ, Jarosław A&A Golf Club 39

Masters Seniorzy stroke play brutto:

1 BOGOWICZ, Mirosław Sobienie Królewskie Golf & Country Club 79
2 BOŻIC, Marek Tatfort Golf Club 83
3 SAS, Czesław Mazury Golf & Country Club 88

Masters Seniorzy stableford netto:

1 KUNDZEWICZ, Andrzej First Warsaw Golf & Country Club 44
2 BOGOWICZ, Mirosław Sobienie Królewskie Golf & Country Club 41
3 BOŻIC, Marek Tatfort Golf Club 39

Rajszew

Seniorzy stroke play brutto:

1 TAVI, Nimrod First Warsaw Golf & Country Club 82
2 SZWOCH, Władysław Olympic Golf Club 83
3 ŚWIERCZYŃSKI, Robert Olympic Golf Club 84

Seniorzy stableford netto:

1 TAVI, Nimrod First Warsaw Golf & Country Club 44
2 MAJEROWICZ, Grzegorz FWGCC 42
3 TOKAR, Rafał A&A Golf Club 38

Masters Seniorzy stroke play brutto:

1 MICHAŁOWSKI, Marek First Warsaw Golf & Country Club 83
2 MARCINIAK, Wojciech Olympic Golf Club 84
3 BURDZY, Jerzy Mazury Golf & Country Club 90

Masters Seniorzy stableford netto:

1 MICHAŁOWSKI, Marek First Warsaw Golf & Country Club 41
2 WASIŃSKI, Władysław Mazury Golf & Country Club 39
3 JAGODZIŃSKI, Andrzej Klub Golfowy Lisia Polana 38

W poniedziałek i wtorek gramy na warszawskich polach.

Opłaty w Sobieniach :

  • Goście          180 zł
  • Klubowicze   100 zł

Opłaty w Rajszewie:

  • Goście    240 zł
  • Klubowicze  100 zł

W ramach opłaty uczestnik otrzymuje:

  • Pakiet startowy
  • Obiad
  • Dobrą atmosferę współzawodnictwa

Brak uroczystości wręczania pucharów

 

Pola były przygotowane wspaniale. Greeny, ferweye na Gradim to bajka. Każdy uczestnik turnieju mógł zapoznać się z polem przed Klubowymi Mistrzostwami Seniorów. Ocena była jedna super, super, super!!!. Pogoda dopisała co pozwoliło na osiąganie dobrych wyników. Oto one:

Gradi 08.07.2020

Seniorzy stroke play brutto:

1) SOKOŁOWSKI, Lech Sierra Golf Club 77
2) MAREK, Janusz Klub golfowy Gradi 77
3) RAMOS, Grzegorz Klub golfowy Amber Baltic 77

Seniorzy stableford netto:

1 GURGUL, Paweł Klub golfowy Gradi 46
2) SOROKA, Jolanta Klub golfowy Gradi 43
3) BERNAGIEWICZ-GARBERA, Irena Klub golfowy Gradi 42

Masters Seniorzy stroke play brutto:

1 MILLS, Errol Klub golfowy Armada 78
2) BOGOWICZ, Mirosław Sobienie Królewskie Golf & Country Club 82
3) PISKORSKI, Krzysztof Gdańsk Golf & Country Club 82

Masters Seniorzy stableford netto:

1 GLAPIAK, Mirosław Play Golf 40
2) PIOTROWSKI, Andrzej Klub golfowy Amber Baltic 37
3) BOŻIC, Marek Klub golfowy Tatfort 37

Wyniki Toya:

Seniorzy stroke play brutto:

T1 GAWROŃSKI, Grzegorz Klub golfowy Amber Baltic 74
T1 SOKOŁOWSKI, Lech Sierra Golf Club 74
3) BAGIŃSKI, Andrzej Sierra Golf Club 80

Seniorzy stableford netto:

1 WYRĘBSKI, Grzegorz Klub golfowy Łódź Open 43
T2 GAWROŃSKI, Grzegorz Klub golfowy Amber Baltic 39
T2 SOKOŁOWSKI, Lech Sierra Golf Club 39

Masters Seniorzy stroke play brutto

1 MILLS, Errol Klub golfowy Armada 76
2) SOBIESIAK, Ryszard Toya Golf & Country Club Wrocław 77
3) GRZELAK, Paweł Klub golfowy Amber Baltic 84

Masters Seniorzy stableford netto:

1 NATKOWSKI, Lech Pierwszy Kaliski KG 41
2) SOBIESIAK, Ryszard Toya Golf & Country Club Wrocław 40
T3 MILLS, Errol Klub golfowy Armada 38

Już w tym tygodniu spotykamy się na podwrocławskich polach.

W środę gramy na Gradim, czwartek na Toya.

Startujemy o godz. 9.00 z pierwszego tee.

Opłaty Gradi:

  • Goście 140 zł
  • Klubowicze  60 zł

Opłaty Toya:

  • Goście  160 zł
  • Klubowicze 60 zł

Każdy uczestnik turnieju otrzymuje pakiet startowy.

Brak ceremonii nagradzania.

Obiad we własnym zakresie

Przy super pogodzie Masters Seniorzy stoczyli walkę o prymat najlepszej drużyny klubowej. Po zaciętej walce tytuł  w brutto obronili miejscowi czyli drużyna z

Lisiej Polany ( Antoni Wierciński,Le Dinh Dao, Olesiński Waldemar).

Drugie miejsce obsadziła

Armada (Mills Errol, Pawlik Włodzimierz, Malisa Piotr)

zaś trzecie

Olimpic  (Marciniak Wojciech, Bil Bogusław, Józef Szadkowski).

Walczyliśmy również w drugim formacie tj. stableford netto.

Pierwsze miejsce zajęły

Mazury C (Oleksowicz Krzysztof, Sas Czesłąw, Dębek Jan)

drugie miejsce

Mazury D (Zbigniew Cichy, Iwaniak Stanisław, Goździkowski Roman),

trzecie miejsce

Sobienie Królewskie (Sokolik Krzysztof, Chodzeń Lech, Pobereszko Janusz)

Indywidualnie na podium stanęli:

Brutto:

  1. Marciniak Wojciech
  2. Wierciński Antoni
  3. Mills Eroll

Netto:

  1. Sas Czesław 
  2. Michałowski Marek
  3. Sadłowski Andrzej

Lisia Polana ( Antoni Wierciński,Le Dinh Dao, Olesiński Waldemar)

Armada (Mills Errol, Pawlik Włodzimierz, Malisa Piotr)

Olimpic  (Marciniak Wojciech, Bil Bogusław, Józef Szadkowski)

Pierwsze miejsce Mazury C (Oleksowicz Krzysztof, Sas Czesłąw, Dębek Jan) drugie miejsce Mazury D (Zbigniew Cichy, Iwaniak Stanisław, Goździkowski Roman), trzecie miejsce Sobienie Królewskie (Sokolik Krzysztof, Chodzeń Lech, Pobereszko Janusz)

  • Marciniak Wojciech
  • Wierciński Antoni
  • Mills Eroll

 

  • Sas Czesław 
  • Michałowski Marek
  • Sadłowski Andrzej

 

Longest Drive Antoni Wierciński dwukrotnie

Nearest To The Pin Dębek Jan, Iwaniak Stanisław 

 Pechowe ale nagrodzone trzynaste miejsce zajął Mirosław Newel

Początek strony