Startujemy o 8.30 wszyscy jednocześnie. Pobieranie skorecard winno być zakończone do 8.05 O godz. 8.05 odprawa i wyjście na dołki 8.10.

Po sygnale dźwiękowym rozpoczynamy grę 

 

Audi Junior Tour Armada Hcp 36-54 (2018-04-22)
Armada Golf Club 9
Runda 1 (2018-04-22)
             
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
             
1 08:30 1 Nguyen Nam Klub Golfowy Lisia Polana M 38
Włodarczyk Filip Sobienie Królewskie Golf & Country Club M 39
Gajos Anna Armada Golf Club K 42
Kowalik Przemysław Armada Golf Club M 43
             
19 08:40 1a Łoś Radosław Armada Golf Club M 44
Lenglain Matthieu Przytok Golf Club M 37
Walo Igor Śląski Klub Golfowy M 45
Jarzyna Hanna Klub Golfowy Lisia Polana K 46
             
2 08:30 2 Blocher Kajetan Śląski Klub Golfowy M 48
Pisarek Aleksander Golf Park Mikołów M 48
Stolarczyk Tomasz Kraków Valley Golf & Country Club M 51
Kowasz Wiktor Armada Golf Club M 51
             
3 08:30 3 Białasiewicz Filip Armada Golf Club M 51
Jasiński Dymitr Kalinowe Pola Golf Club M 52
Bednarczyk Hanna Armada Golf Club K 53
Oksiński Aleksander Gradi Golf Club M 54
             
20 08:40 3a Lis Alicja Toya Golf & Country Club Wrocław K 54
Górski Mateusz Armada Golf Club M 54
Lipiec Hubert Kalinowe Pola Golf Club M 54
Smutek Oskar Armada Golf Club M 54
             
4 08:30 4 Patrzek Maksymilian Armada Golf Club M 54
Ciepał Iga Tyski Klub Golfowy K 42
Pisarek Robert Golf Park Mikołów M 54
Radziewicz-Winnicka Marta Golf Park Mikołów K 54
             
5 08:30 5 Chamera Szymon Golf Park Mikołów M 54
Kowalczyk Stanisław Klub Golfowy Lisia Polana M 54
Bogusz Marcin Armada Golf Club M 54
      Sikora Kamil Kraków Valley Golf & Country Club M 54
             
5 08:30 9 Moczarska Maria Rosa Private Golf Club K 54
Radziewicz-Winnicka Marta Golf Park Mikołów K 54
Derej Hanna Tyski Klub Golfowy K 49
      Zdziebczok Franciszek Tyski Klub Golfowy M 54
             
Audi Junior Tour Armada dzieci (2018-04-22)
Armada Golf Club 9
Runda 1 (2018-04-22)
             
Gr. Godz. Dołek Naziwsko i imię Klub Płeć HCP
5 08:40 5 Machalica Bruno Klub Golfowy Lisia Polana M 20,4
Powszuk Maksym Sierra Golf Club M 20,4
Pyla Jan Kraków Valley Golf & Country Club M 28,5
Gustaw Michał Armada Golf Club M 30,6
             
6 08:30 6 Cudek Tomasz Armada Golf Club M 30,8
Cebula Julia Armada Golf Club K 35
Tymoniewicz Tymon Kraków Valley Golf & Country Club M 36
Nguyen Viet Klub Golfowy Lisia Polana M 38
             
19 08:40 6a Klimko Natasza Kalinowe Pola Golf Club K 38
Gajos Oskar Armada Golf Club M 39
Piotrzkowski Tomasz Sobienie Królewskie Golf & Country Club M 47
Cygan Michał Sobienie Królewskie Golf & Country Club M 50
             
7 08:30 7 Dziadek Matylda Armada Golf Club K 52
Korchowiec Maciej Armada Golf Club M 54
Juraszczyk Alicja Armada Golf Club K 54
Idzik Ina Armada Golf Club K 54
             
20 08:40 7a Filipczyk Maciej Armada Golf Club M 54
Majchrowicz Maciej Armada Golf Club M 54
Derej Jakub Tyski Klub Golfowy M 54
Walo Olga Śląski Klub Golfowy K 54
             
8 08:30 8 Staniszewska Martyna Armada Golf Club K 54
Cegła Patryk Toya Golf & Country Club Wrocław M 54
Moczarski Franciszek Rosa Private Golf Club M 54
Moćko Dawid Golf Park Mikołów M 54
             
8 08:40 8a Gil Karol Sobienie Królewskie Golf & Country Club M 54
Rypuła Aniela Tyski Klub Golfowy K 54
Bałdyga Sebastian Tyski Klub Golfowy M 36
Zdziebczok Jan Tyski Klub Golfowy M 54
             
9 08:40 9a Cegła Malwina Toya Golf & Country Club Wrocław K 54
Wolany Kacper Śląski Klub Golfowy M 54
Otrocki Szymon Pierwszy Lubelski Klub Golfowy M 54
Stachurska Oliwia Gradi Golf Club K 54