"Śpieszmy  się grać w golfa

- czas tak szybko umyka"

.

 

Open de Golf French Touch Trophy. Wygraj wyjazd na Ryder Cup Paryż 2018.

03-04.09.2016 Siemianowice.

Nastąpiło rozstrzygnięcie walki między klubami.

Oto wyniki Turnieju i zwycięzcy rankingów.

Nearest to the pin Sindbad

 

Kobiety Cesarz Danuta

Mężczyźni  Sławomir Stokłosa

 

Longest Drive Isover

Kobiety Zofia Paradysz

Mężczyźni  Jakub Matuszek

Strokeplay brutto kobiety

  1. Ludyga Ewa
  2. Czarny Dorota
  3. Gaik Maria

Strokeplay brutto mężczyźni

  1. Matuszek Jakub
  2. Stokłosa Janusz
  3. Ludyga Piotr

Stableford netto Hcp do 18.4

  1. Roman Tomasz
  2. Bielewicz Stanisław
  3. Szczepański Adam

Stableford netto Hcp powyżej 18.4

  1. Kamiński Andrzej
  2. Chrobowski Bolesław
  3. Wróbel Jacek

Rankingi cyklu Puchar Klubów Śląskich

Strokeplay brutto kobiet

  1. Jadwiga Fajer
  2. Maria Gaik
  3. Ewa Ludyga

Strokeplay brutto mężczyzn

  1. Maciej Twardzik
  2. Marek Gaik
  3. Jakub Matuszek

Stableford netto Hcp do 18.4

  1. Maciej Twardzik
  2. Krzysztof Wingert
  3. Mirosław Nocoń

Stableford netto Hcp powyżej 18.4

  1. Ryszard Białecki
  2. Jadwiga Fajer
  3. Patryk Bialic

Ranking Klubowy

  1. SPAR Polska Klub Golfowy
  2. Opolski Klub Golfowy
  3. Armada Golf Club
  4. Krakowski Klub Golfowy Rok założenia 2002

W Siemianowicach nastąpi rozstrzygnięcie tegorocznej rywalizacji na południu w ramach Pucharu Klubow Śląskich.

Co prawda SPAR Polska koptując nowych zawodników powiększa swoje szanse ale golf jest pełen zawiłości i wszystko może się zdażyć.

Opłaty :

  • Dla członków klubu  2 X 80 zł
  • Pozostali green fee 2 X 170 zł

Stało się. Z powodu małej frekwencji Armada oddała plac boju Sparowi i Opolskiemu klubowi.

Na Rosie królował Spar Polska. Jego najlepszym zawodnikiem ponownie okazał się Leszek Bać.

Oto wyniki drużynowe:

1.Spar Polska Golf Club

Bać, Leszek SPAR Polska Golf Club 26 38 64
Twardzik, Maciej SPAR Polska Golf Club 25 38 63
Miklas, Tomasz SPAR Polska Golf Club 25 30 55
Dziedzic, Łukasz SPAR Polska Golf Club 20 32 52
Magda, Kazimierz SPAR Polska Golf Club 20 28 48
Pankowski, Adam SPAR Polska Golf Club 15 33 48
Bialic, Patryk SPAR Polska Golf Club 15 32 47
Bać, Bogdan SPAR Polska Golf Club 16 24 40
Kozłowski, Lech SPAR Polska Golf Club 13 26 39
Roman, Tomasz SPAR Polska Golf Club 13 26 39
        495

2. Opolski Klub Golfowy

Matuszek, Jakub Opolski Klub Golfowy 36 38 74
Matuszek, Piotr Opolski Klub Golfowy 24 37 61
Dmytryk, Filip Opolski Klub Golfowy 17 31 48
Wingert, Krzysztof Opolski Klub Golfowy 16 32 48
Siwon, Marian Opolski Klub Golfowy 17 30 47
Górski, Jerzy Opolski Klub Golfowy 15 27 42
Białecki, Ryszard Opolski Klub Golfowy 8 31 39
Balcerek, Andrzej Opolski Klub Golfowy 10 28 38
Bizan, Dariusz Opolski Klub Golfowy 8 29 37
Chrobrowski, Bolesław Opolski Klub Golfowy 1 32 33
        467

3. Krakowski klub Golfowy Rok Założenia 2002

Słowik, Kacper Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 33 37 70
Kowalewski, Dariusz Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 19 37 56
Słowik, Paweł Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 19 31 50
Kusia, Mariusz Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 17 29 46
Mosoń, Zbigniew Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 16 28 44
Matoga, Jacek Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 15 23 38
Matoga, Teresa Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 6 22 28
Kluczewski, Janusz Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 8 19 27
Kluczewska, Ewa Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 3 22 25
Mosoń, Grażyna Krakowski Klub Golfowy Rok Założenia 2002 4 21 25
        409

 

4. Armada

Nocoń, Mirosław Armada Golf Club 19 34 53
Fajer, Jadwiga Armada Golf Club 16 32 48
Gaik, Marek Armada Golf Club 20 26 46
Cader, Sham Armada Golf Club 16 29 45
Łoposzko, Jarosław Armada Golf Club 16 24 40
Szajner, Paweł Armada Golf Club 9 29 38
Gaik, Maria Armada Golf Club 9 26 35
        305

5.A&A Golf Club

Gozdek, Ryszard A&A Golf Club 21 33 54
Osiński, Rafał A&A Golf Club 21 30 51
Tokar, Rafał A&A Golf Club 6 25 31
        136

6.Rosa Private Golf Club

Wybański, Stanisław Rosa Private Golf Club 2 19 21

 

Wyniki Indywidualne:

Sindbad Nearest to the pin

Mężczyźni  Maciej Twardzik

Isover Longest Drive

kobiety Maria Gaik

Mężczyźni Jakub Matuszek

Kobiety strokeplay brutto

  1. Fajer Jadwiga
  2. Gaik Maria 
  3. Mosoń Grażyna

Mężczyźni strokeplay brutto

  1. Matuszek Jakub
  2. Słowik Kacper
  3. Bać Leszek

Stableford netto Hcp do 18.4

  1. Twardzik Maciej
  2. Matuszek Piotr
  3. Kowalewski Dariusz

 

Stableford netto Hcp  powyżej 18.4

  1. Bialic Patryk
  2. Chrobrowski Bolesław
  3. Białecki Ryszard

Już 02.07.2016 na wspaniałym polu golfowym Rosa stajemy do dalszej walki.

Sytuacja punktowa jest ciekawa. SPAR Polska i Armada mają tyle samo punktów.

Kto będzie lepszy, a może Opolski zmobilizuje się i zrobi niespodziankę?

Opłaty: 

  • Klubowicze   100 zł
  • Pozostali       250 zł

Początek startów przewidziany na 9.00

Longest Drive

longest

Kobiety  Barbara Walkowska

Mężczyźni Jakub Matuszek

Nearest to the pin

nearest

Kobiety  Ewa Ludyga

Mężczyźni Leszek Bać

Kobiety brutto

kobiety1

  1. Barbara Walkowska
  2. Elżbieta Fortuna-Bujas
  3. Jadwiga Fajer

Mężczyźni brutto

mezczyzni1

  1. Ernest Młynarski
  2. Maciej Twardzik
  3. Jakub Matuszek

Stableford netto Hcp do 18.4

stab18jed

  1. Leszek Bać
  2. Lech Kozłowski
  3. Krzysztof Wingert

 

Stableford netto Hcp powyżej 18.4

stab54jed

  1. Wróbel Jacek
  2. Niechciał Małgorzata
  3. Wieczorek Ryszard
Początek strony