Newsletter Mid Golf



"Śpieszmy  się grać w golfa

- czas tak szybko umyka"

.

Masters Seniorzy brutto

1. Lech Kozłowski

2. Andrzej Gacek

3. Edward Tętnowski

 

Masters Seniorzy stableford

1. Zbigniew Gołąbiewski

2. Marek Kmieć

3. Mirosław Glapiak

 

Seniorzy brutto

 

1. Arkadiusz Majsterek

2. Włodzimierz Pawlik

3. Nguyen Ngoc Anh

 

Seniorzy stableford

 

1.Marek Sobków

2. Kazimierz Magda

3. Adam Igielski

 

Nearest To The Pin Chodzeń

 

Kobiety  Amanda Majsterek

Mężczyźni  Marcin Zygler

 

Nearest To The Pin A & A

 

Kobiety  Beata Marzec

Mężczyźni Marek Sobków

 

Masters Seniorzy brutto

1. Marek Bożic

2. Lech Kozłowski

3. Edward Tętnowski

 

Masters Seniorzy Stableford

1. Adam Jędrzej

2. Zbigniew Gołąbiewski

3. Mirosław Glapiak

 

Seniorzy brutto

1. Ryszard Sobiesiak

2. Włodzimierz Pawlik

3. Marek Gaik

 

Seniorzy Stableford

1. Anna Unold

2. Wiesław Zagórowski

3. Edward Grzelecki

 

Nearest to the pin  Zamek Niemodlin

Mężczyźni  Ryszard Sobiesiak

 

Nearest to the pin Chodzeń

Kobiety Anna Unold

Mężczyźni   Marek Bożic

15.03.2019 rozpoczęliśmy sezon pierwszym turniejem w Lipinach.

Doskonały stan pola pozwolił nielicznym na osiągnięcie wspaniałych

wyników w stablefordzie. Oto pierwsza trójka, która została uhonorowana

nagrodami wykonanymi przez Włodka Pawlika.

1. Sawicki Bogdan

2. Bednarski Kazimierz

3. Niewiadomski Maciej

Lista gotowa. Starujemy o 10.00 Shotgun.

W zakładce listy startowe.

 

 

START Z JAMKY Č.1

 

 

 

7,40

ŠTURSA Petr

PRAŽÁK Petr

GAIK Marek

DADEJ Ladislav

7,50

SEILER Jiří

DOSTÁLEK Jaroslav

BONCZEK Alexander

KOPEC Jiří

8,00

DUSÍLEK Jaroslav

ŠTEFÁNEK Ludvík

LIGOCKI Milan

KUČA Michal

8,10

SEKOT René

MÁSLO Miroslav

JANČAŘ Jiří

FIMBINGER Petr

8,20

BOŽIC Marek

GRZELECKI Edward

BOGOWICZ Miroslaw

NIEWIADOMSKI Maciej

8,30

HENZL Pavel

RYŠAVÝ Boris

JANOŠKO Zdeněk

SAS Czeslaw

8,40

NOVÁK Jaroslav

ŠRUBAŘ Jan

JANOŠÍK Zdeněk

PREPSL Miroslav

8,50

SEDLÁČEK Luboš

BAYER Leo

CÍSAŘ Jiří

PRAUZEK Stanislav

9,00

VALCHÁŘ Zdeněk

FRYDRYCH Milan

VALCHÁŘ Jaroslav

KOTAS Tomáš

9,10

PAVELEK Ivo

ŠINAGL Radim

KOSTKA Milan

KALLY Štěpán

9,20

KAZIK Petr

KRETEK Zdeněk

ADAMCZYK Tadeusz

SIEMINSKI Jerzy

9,30

RAŠKA Václav

PRAUSE Josef

Sławek Wiesław

 

9,40

KEC David

JUŘENA Drahomír

JAKUBÍK Petr

PRAUSS Petr

9,50

VOLNÁ Renata

MIČÁNEK Lubomír

VALIGURA Jan

NOVOTNÝ Zdeněk

10,00

KOŠINA Miroslav

SZAJTER Piotr

SVOBODA Radim

KOŠINOVÁ Vlasta

10,10

LAŠ Antonín

ŠEBÍK Jaromír

KOUŘIL Dušan

HOLÍK Vojtěch

10,20

ŽŮRKOVÁ Bohumila

DOBEŠOVÁ Petra

PODEŠVOVÁ Marcela

JURČOVÁ Larisa

10,30

RATAJ Herbert

MATOUŠEK Stáňa

DELFAVEROVÁ Stanisl.

HOLÍKOVÁ Jindřiška

10,40

GOLABIEWSKI Zbig.

PAKULSKI Marek

KIELKOWSKI Marek

BEDNARSKI Kazimierz

10,50

NEUPAUER Michal

MACEK Jiří

PETRÍK Lubomír

JANÍK Roman

11,00

PARDUBICKÝ Jiří

GRAEBER Petr

GRUNDMANN Milan

SAWICKI Bogdan

Początek strony